Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

PYTAJ O MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI

  [email protected]

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

FORMY PŁATNOŚCI

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.


Karty płatnicze:


* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro”


„Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami”

„Czas realizacji zamówienia liczony jest w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.”

"Dane osobowe takie jak imię i nazwisko, nazwa firmy, adres dostawy, telefon kontaktowy, adres e-mail przetwarzane są do celów płatności i realizacji zamówień. Uregulowanie prawne wskazane jest w nowej ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Polityka Prywatności znajduje się w odrębnej zakładce na stronie."

„Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.”

Dostępne formy płatności:

Witryna stworzona na platformie