Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O Nas

Hurtownia chemiczna Gdynia Gdańsk Trójmiasto

Obszarem działania hurtowni jest Trójmiasto - a w szczególności Gdynia, Gdańsk, Sopot. Skład zaopatruje wielu przedsiębiorców - zarówno z tego obszaru, jak i jego okolic. W jego asortymencie znajdują się takie pozycje jak chemia profesjonalna - czyli między innymi wszelkie powszechnie używane środki czystości, a także środki środki do dezynfekcji i artykuły niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. 

Profesjonalna chemia i środki czystości Gdynia Gdańsk Trójmiasto

Miejsca takie jak hale przemysłowe, produkcyjne, magazyny, sklepy czy stacje benzynowe wymagają dostosowania się do restrykcyjnych zasad higieny miejsca pracy. Hurtownia chemiczna oferuje profesjonalną chemię i środki czystości, które będą w stanie ułatwić utrzymanie odpowiedniego stopnia porządku. W asortymencie hurtowni znajdziemy środki do czyszczenia między innymi podłóg i ścian, a także preparaty i chemię profesjonalną dedykowane dla mebli użytkowych i różnego rodzaju urządzeń czy maszyn, które są obecne w tego typu miejscach w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i innych okolicach Trójmiasta.

Środki do dezynfekcji Gdynia Gdańsk Trójmiasto

Nasza hurtownia oferuje wysokiej jakości środki do dezynfekcji, z zawartością aktywnych substancji. Dzięki temu skutecznie są one w stanie usunąć bakterie, wirusy czy szkodliwe substancje lub osady z dowolnej powierzchni. Stosowanie środków do dezynfekcji jest szczególnie istotne w przypadku toalet dostępnych dla klientów i pracowników, a także publicznych. Jednak hale przemysłowe i sklepowe również wymagają regularnej dezynfekcji - w przeciwnym wypadku klienci lub pracownicy byliby narażeni na zakażenie się groźnymi chorobami bakteryjnymi lub wirusowymi. 

Profesjonalne środki do dezynfekcji oferowane przez hurtownie chemiczną Merkury w Gdyni są również bardzo wygodnym rozwiązaniem. W stosunkowo krótkim czasie umożliwiają skuteczne i efektywne odkażenie nawet bardzo rozległej przestrzeni. Dzięki temu nie ma potrzeby wstrzymywania pracy zakładu na czas dłuższy niż jest to konieczne - co zarówno w przypadku sklepów, jak i hal produkcyjnych czy magazynowych ma duże znaczenie. 

Artykuły gospodarstwa domowego Gdynia Gdańsk Trójmiasto

W naszej ofercie znajdą również Państwo niezbędne artykuły gospodarstwa domowego jak ręczniki kuchenne, mopy, myjki, ściągaczki do szyb, wiadra, miski, a ponadto talerze, kubki czy opakowania jednorazowe. Nasze produkty dostarczamy do takich miejscowości jak: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wejherowo i okolice Trójmiasta.

Polecane produkty

KASTOR GOSPODARCZY 5L

Dostępność: Duża

21,53 zł

DUCK 5w1 Fresh Disc FRUITOPIA - kleksy

Dostępność: Duża

16,33 zł

COLGATE TOTAL pasta 75ml ORIGINAL

Dostępność: Duża

6,99 zł

KULKI ANTYMOLOWE PLUS 120g Sosna MOLOMIT

Dostępność: Duża

3,99 zł

JAX
Witryna stworzona na platformie